Newslettery

Bezpečnostní brífink přináší pravidelnou analýzu aktuálního dění, důležitých zpráv ze všech našich programů a přehled nejdůležitějších dezinformačních kauz v České republice. Jeho součástí je i každotýdenní doporučení české vládě nebo rubriky Síň slávy a Síň hanby.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

Týdenní monitoring prokremelské dezinformační snahy v Evropě. Sledujeme nejlepší evropské analytiky, protiopatření a trendy.

Video briefing je k dispozici na našem Facebooku.

Přečtěte si  PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

Ukraine Watch Briefing je zpravodaj, který vychází každé dva týdny a shrnuje nejnovější vývoj na Ukrajině, která v tuto chvíli brání své území před ruskou agresí. Ukraine Watch Briefing se věnuje několika zásadním oblastem tohoto konfliktu. Cílem je nabídnout čtenářům komplexní přehled o důsledcích ruských nepřátelských činů vůči Ukrajině.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

Viktor Orbán napomáhá Vladimiru Putinovi a Si Ťin-pchingovi a spojuje se s podobně autoritářsky smýšlejícími vůdci ve střední a jižní Evropě, čímž riskuje stabilitu a prosperitu výměnou za své vlastní krátkozraké zájmy. 

Tváří v tvář hrozbě, kterou Orbán představuje pro naši společnou bezpečnost, představuje Bezpečnostní centrum Evropské hodnoty pravidelný newsletter – Orban Watch Briefing. Naším cílem je informovat o politikách a krocích Fideszu, které oslabují transatlantickou alianci a její obranu.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

.

Další newslettery

Newsletter vycházel do roku 2020.

Je měsíční zpravodaj, jehož cílem je shrnout nejnovější vývoj politiky a nevládních aktivit v oblasti monitoringu, odhalování a boje proti nepřátelským zahraničním vlivům na západním Balkáně.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

Newsletter vycházel do roku 2021.

Tento newsletter vám poskytne informace o největších a nejvýznamnějších dezinformačních případech z informačního prostoru Bosny a Hercegoviny, jakož i úsilí v boji proti dezinformacím v regionu.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

Newsletter vycházel do konce roku 2021.

Tento newsletter vám poskytne aktuální vývoj politiky a nevládní aktivity v oblasti monitorování, odhalování a boje proti nepřátelskému cizímu působení v Gruzii.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

Newsletter vycházel do dubna 2022.

Měsíční newsletter, který obsahuje zprávy a komentáře o aktuálním stavu prokremelské dezinformace v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ.

Newsletter vycházel do dubna 2022.

Belarus Watch Briefing je obtýdenní zpravodaj monitorující ruský vliv na Běloruskou ekonomiku, veřejnou správu a bezpečnostní aparát, jak v soukromém sektoru, tak v rámci občanské společnosti.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

Двотижневе видання, орієнтоване на українську аудиторію, особливо на тих, хто хоче зрозуміти ширший міжнародний контекст розвитку навколо своєї країни — України.
Ньюзлеттер висвітлюватиме останні новини та події, як-от відносини та переговори між Україною та ЄС, енергетичну кризу, що розгортається в Європі, або міжнародні зусилля щодо допомоги Україні в післявоєнній відбудові.
Українська громадськість зараз, на жаль, досить ізольована від подібних новин і їй часто не вистачає контексту. Це може призвести до взаємного непорозуміння та неправильних інтерпретацій.
Метою цього нового інформаційного продукту є підвищення медіаграмотності українського суспільства щодо висвітлення міжнародних новин.

ВИДАНІ БРИФІНГИ