Search
Close this search box.

Newslettery

Připravujeme pro Vás nové newslettery v angličtině a češtině.

CS: Bezpečnostní centrum Evropské hodnoty uvádí svůj čtrnáctidenní dvojjazyčný brífink, který přináší a analyzuje nejnovější vývoj v ČLR, Tchaj-wanu a širším regionu Indo-Pacifiku. Zpravodaj vychází v angličtině a češtině. .

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

EN: European Values Center for Security Policy introduces its fortnightly bilingual briefing. It brings and analyzes the latest developments in the PRC, Taiwan, and broader region of Indo-Pacific. The newsletter is published in English and Czech. Currently you are viewing its pilot version. We would very much appreciate your feedback. Please share your thoughts with us via e-mail.

Read PREVIOUS ISSUES

.

Archiv

Na základě našich expertních zdrojů vydáváme analytické newslettery (veřejné i neveřejné) a specializované zpravodaje sledující vývoj bezpečnostní politiky, odhalování nepřátelských vlivů a zásadní oblasti probíhajících konfliktů skrze různé regiony. Níže jsou archivní newslettery, na které navazujeme dle aktuální situace.

Newsletter vycházel do června 2023.

Bezpečnostní brífink přináší pravidelnou analýzu aktuálního dění, důležitých zpráv ze všech našich programů a přehled nejdůležitějších dezinformačních kauz v České republice. Jeho součástí je i každotýdenní doporučení české vládě nebo rubriky Síň slávy a Síň hanby.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

 

Newsletter vycházel do června 2023.

Týdenní monitoring prokremelské dezinformační snahy v Evropě. Sledujeme nejlepší evropské analytiky, protiopatření a trendy.

Video briefing je k dispozici na našem Facebooku.

Přečtěte si  PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

 

Newsletter vycházel do června 2023.

Ukraine Watch Briefing je zpravodaj, který vychází každé dva týdny a shrnuje nejnovější vývoj na Ukrajině, která v tuto chvíli brání své území před ruskou agresí. Ukraine Watch Briefing se věnuje několika zásadním oblastem tohoto konfliktu. Cílem je nabídnout čtenářům komplexní přehled o důsledcích ruských nepřátelských činů vůči Ukrajině.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

 

Newsletter vycházel do června 2023.

Viktor Orbán napomáhá Vladimiru Putinovi a Si Ťin-pchingovi a spojuje se s podobně autoritářsky smýšlejícími vůdci ve střední a jižní Evropě, čímž riskuje stabilitu a prosperitu výměnou za své vlastní krátkozraké zájmy.

Tváří v tvář hrozbě, kterou Orbán představuje pro naši společnou bezpečnost, představuje Bezpečnostní centrum Evropské hodnoty pravidelný newsletter – Orban Watch Briefing. Naším cílem je informovat o politikách a krocích Fideszu, které oslabují transatlantickou alianci a její obranu.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

 

Newsletter vycházel do roku 2020.

Je měsíční zpravodaj, jehož cílem je shrnout nejnovější vývoj politiky a nevládních aktivit v oblasti monitoringu, odhalování a boje proti nepřátelským zahraničním vlivům na západním Balkáně.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

Newsletter vycházel do roku 2021.

Tento newsletter vám poskytne informace o největších a nejvýznamnějších dezinformačních případech z informačního prostoru Bosny a Hercegoviny, jakož i úsilí v boji proti dezinformacím v regionu.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

Newsletter vycházel do konce roku 2021.

Tento newsletter vám poskytne aktuální vývoj politiky a nevládní aktivity v oblasti monitorování, odhalování a boje proti nepřátelskému cizímu působení v Gruzii.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

Newsletter vycházel do dubna 2022.

Měsíční newsletter, který obsahuje zprávy a komentáře o aktuálním stavu prokremelské dezinformace v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ.

Newsletter vycházel do dubna 2022.

Belarus Watch Briefing je obtýdenní zpravodaj monitorující ruský vliv na Běloruskou ekonomiku, veřejnou správu a bezpečnostní aparát, jak v soukromém sektoru, tak v rámci občanské společnosti.

Přečtěte si PŘEDCHOZÍ VYDÁNÍ

Двотижневе видання, орієнтоване на українську аудиторію, особливо на тих, хто хоче зрозуміти ширший міжнародний контекст розвитку навколо своєї країни — України.
Ньюзлеттер висвітлюватиме останні новини та події, як-от відносини та переговори між Україною та ЄС, енергетичну кризу, що розгортається в Європі, або міжнародні зусилля щодо допомоги Україні в післявоєнній відбудові.
Українська громадськість зараз, на жаль, досить ізольована від подібних новин і їй часто не вистачає контексту. Це може призвести до взаємного непорозуміння та неправильних інтерпретацій.
Метою цього нового інформаційного продукту є підвищення медіаграмотності українського суспільства щодо висвітлення міжнародних новин.

ВИДАНІ БРИФІНГИ