Search
Close this search box.

Nekončíme. Teprve začínáme. Buďte u toho s námi.

Prezidentské volby jsou za námi. Jejich výsledek respektujeme, ale nehodláme se smířit s tím, že naše země bude tažena některými politiky na autoritářský Východ.  Občané mají právo být slyšet.

Nechceme zpátky na Východ. Nechceme, aby nás Miloš Zeman a jeho poradci vyvedli z aliance západních demokracií do područí putinovského Ruska či jiných mafiánských režimů. Nechceme, aby v českém veřejném prostoru vítězili dezinformátoři a extremisté.

Chceme Česko, které je sebevědomou a pevnou součástí Západu. Nikde jinde garanci svobody a bezpečnosti nezískáme. Chceme 100 let od vzniku republiky a samostatného demokratického státu oslavit v rámci silné a sebevědomé občanské společnosti, ne si toto výročí připomenout jen jako něco ztraceného.

Naše země je plná sebevědomých lidí, kteří nehodlají dalších pět let mlčet. Aby pozitivní energie vycházející z rozumných kandidátů nevyčpěla stejně jako v roce 2013, rozhodli jsme se na Vás obrátit s nabídkou zapojit se.

Jsme nevládní odborná instituce bránící liberální demokracii.

V rámci našeho programu Kremlin Watch se věnujeme rozkrývání ruského vlivu a dezinformací v Česku. Se vzdělávacím programem „Žiju v demokracii“ pak vyjíždíme do českých regionů diskutovat zejména s mladými lidmi o důležitosti zodpovědného občanství pro udržení liberálně demokratických principů, na kterých stojí svoboda naší země.

Nezakládáme žádné politické hnutí nebo stranu. Chceme začít dávat dohromady lidi, kterým není lhostejná česká demokracie, a chtějí ji tak bránit proti kolaborantům, dezinformátorům a extremistům.

Pokud byste se chtěli zapojit do diskuzí ve Vaší obci nebo se připojit k rozkrývání sítě českých dezinformátorů a extremistů online, nechte nám na sebe prosím kontakt. Děkujeme.

[gravityform id=”198″ name=”Nekoncime” title=”false” description=”false”]